Ambasada amerikane facebook

2020-02-25 09:40

Ambasada Amerikane n Prishtin Twitter Facebook YouTube Flickr. Footer Disclaimer. Kjo sht faqja zyrtare e Ambasads t SHBAs n Kosov. Lidhjet e jashtme me faqe t tjera t internetit nuk duhet t interpretohen si mbshtetje e pikpamjeve apo politikave t privatsis q prfshihen aty.Ambasada Amerikane, Tirana, Albania. 15, 844 likes 2, 052 were here. Consulate& Embassy ambasada amerikane facebook

Apr 11, 2019# rtvora Si nj nga kontributort kryesore n reformn n drejtsi, Ambasada amerikane n Tiran se nj drejtsi e re e pavarur dhe e pa korruptuar do t hap nj faqe t re jo vetm

Ambasada Amerikane Tiran Twitter Facebook YouTube Instagram Email Us. Footer Disclaimer. Kjo sht faqja zyrtare e Ambasads s Shteteve t Bashkuara t Ameriks n Shqipri. Lidhjet e jashtme me faqe t tjera t internetit nuk duhet t interpretohen si The mission of the United States Embassy is to advance the interests of the United States, and to serve and protect U. S. citizens in Albania.ambasada amerikane facebook Ambasada Amerikane n Prishtin Twitter Facebook YouTube Flickr. Footer Disclaimer. Kjo sht faqja zyrtare e Ambasads t SHBAs n Kosov. Lidhjet e jashtme me faqe t tjera t internetit nuk duhet t interpretohen si mbshtetje e pikpamjeve apo politikave t privatsis q prfshihen aty.

Ambasada Amerikane sht n Facebook. Bashkangjitu n Facebook pr t'u lidhur me Ambasada Amerikane dhe t tjert q mund t'i njihni. Facebook fuqizon ambasada amerikane facebook Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content. Ambasada e Shteteve t Bashkuara organizoi nj seri bisedash me t rinjt n mbar Shqiprin. Prfaqsues t Zyrs pr Bashkpinim n Mbrojtje t Ambasads Amerikane dhe Ekspozimi i artit amerikan n ambasada; Nj shtetas nga nj vend i huaj q krkon t hyj n Shtetet e Bashkuara, duhet n fillim t marr nj viz amerikane, e cila vendoset n pashaportn e udhtarit, qe sht edhe dokumenti pr udhtim i lshuar nga vendi i shtetsis s udhtarit. Twitter Facebook

Rating: 4.74 / Views: 594

Ambasada amerikane facebook free

© 2018-2020 - All rights reserved - meautweakpat.ml

Sitemap